JAK SE STÁT DOBROVOLNÍKEM

Dobrovolníkem může být každý, kdo chce bez nároku na odměnu věnovat svůj volný čas, energii, nebo schopnosti pro dobrou věc. Dobrovolník svojí činností pomáhá potřebnému člověku, podporuje chod jednotlivých služeb a akcí. Chcete doučovat děti, předčítat v knihovně, jít na procházku s osamělým seniorem, pomoci rodině v nouzi najít pevnou půdu pod nohama nebo vás láká starat se o zahrádku domova pro seniory? Chcete pomoci v aktuální koronakrizi tam, kde je potřeba pomocné ruce? Chcete pomoci udělat kolem nás hezčí místo k životu? Péct perníčky s dětmi v dětském domově, udělat grafiku na dobročinný běh nebo vás napadá jiná činnost, kterou byste chtěl/a být nápomocná druhým? Dejte nám vědět, budeme hledat cesty a způsoby.

Svou pomoc můžete nabídnout přímo kontaktům uvedeným v Databázi dobrovolnických příležitostí u poptávky, která Vás zaujme. Nenajdete-li žádnou vhodnou, vyplňte prosím níže formulář. Chcete-li se s námi raději setkat osobně či se na cokoliv z oblasti dobrovolnictví zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Napište prosím město, obec či lokalitu. 

Popište prosím, jak často a na jak dlouhý časový úsek se můžete zapojit. zda pouze v pracovní dny/pouze víkendy, příp. jiné preference. 

Výslovně souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů Charitou Uherský Brod (správcem) pro účel zpracování „zařazení do databáze dobrovolníků“ po dobu 10 let od zařazení, přičemž příjemcem osobních údajů budou poskytovatelé těchto služeb a řídící orgán projektu „Rozvoj dobrovolnictví v ČR“ (MV ČR). Jsem si vědom/a, že souhlas mohu kdykoli odvolat zasláním písemného sdělení poštou na adresu Charita Uherský Brod, Mariánské nám. 13, Uherský Brod, 688 01 nebo na e-mail: gdpr@uhbrod.charita.cz . Odvoláním souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. O zpracování osobních údajů subjektů údajů více zde (https://www.uhbrod.charita.cz/gdpr/).
Pokud nechcete, aby byla Vaše data evidována pomocí tohoto formuláře, není možné jej odeslat. Můžete se však na nás obrátit telefonicky či emailem. 

dvamínusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.