Výstava dobrovolnictví

Dobrovolnická činnost je různorodá, barevná, krásná, dojemná, v lecčem stejná, v mnohém rozdílná... A protože všechny tyto přívlastky chceme ukázat dál a zároveň poděkovat všem dobrovolníkům za tu pestrost pomoci, rozhodli jsme se udělat výstavu o dobrovolnictví ve Zlínském kraji: O dobru. Fotografie na výstavu sbíráme od dobrovolnických organizací z celého Zlínského kraje, z různých odvětví působení a různého stáří. Své místo zde budou mít fotografie profesionálů i amatérů, organizací i samotných dobrovolníků.
Díky spolupráci s Zlínský kraj - oficiální stránka bude možné výstavu shlédnout v sídle Zlínského kraje (v "21") ve 3. etáži po celý prosinec 2021. Vernisáž výstavy proběhne 1.12. v 15:00 za přítomnosti paní Hana Ančincová - statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje. Uvidíme, co na to covid, ale věříme, že i tomu navzdory vám výstavu nějak přineseme ????
Těšíme se! Přijďte se pokochat rozmanitostí a krásou služby druhým
výstava O dobru 2021
Dobrovolníci pomáhají druhým, ve svém volném čase. Dávají kus sebe těm, kdo to zrovna potřebují. A my bychom jim rádi poděkovali a ukázali ostatním, jak krásné, ale často i náročné, dobrovolnictví může být. Ve spolupráci se Zlínským krajem uspořádáme v prosinci 2021 výstavu fotografií o dobrovolnictví, na kterou vás srdečně zveme!

Zároveň tímto žádáme o fotografie z dobrovolnické činnosti. Jste dobrovolník a máte fotografii, která zachycuje dobrovolnictví „očima dobrovolníka“? Jste organizace a máte fotografie vašich dobrovolníků „v akci“ nebo fotografie z průběhu dobrovolnické činnosti? Skvělé! Na vaše fotografie se budeme moc těšit!

Prosíme o zaslání na email: jana.haluzova@uhbrod.charita.cz. Uveďte prosím autora fotografie, datum (pokud víte, kdy bylo foceno) a místo. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 724 651 281.
Moc děkujeme!
výstavaDobr